کولر گازی اسپلیت پرتابل برای چه فضایی مناسب است؟

در این مقاله از سری مقالات کولر گازی ایران رادیاتور می خواهیم برای شما کاربران گرامی توضیح دهیم که کولر گازی پرتابل یا قابل حمل برای چه فضاهایی قابل استفاده هستند. همراه ما باشید.

کولر گازی پرتابل

کولرگازی پرتابل یا کولرگازی های قابل حمل که نام دیگر آنها کولرگازی های قابل حمل می باشد در ظرفیت های پایین تولید می شوند. این کولر گازی ها مجهز به ریموت کنترل از راه دور هستند و به منظور سرمایشی و گرمایشی استفاده می شوند که برای گرم کردن در زمستان از طریق هیتر برقی محیط را گرم نگه می دارند.

فضای مناسب

اگر در محلی که ساکن هستید فضای زیادی ندارید و یا مستاجر هستید این کولرگازی های پرتابل بسیار برایتان کاربردی خواهد بود ، حداکثر متراژی که این کولر گازی می تواند پوشش دهد ، بین 20 تا 30 متر مربع بوده که این کولرگازی به دلیل داشتن چرخ به راحتی جابه جا می شود.همچنین در مکان هایی که امکان نصب کولرگازی پنجره ای یا اسپلیت وجود ندارد ،

می توانید از این کولرگازی کوچک و کم وزن استفاده کنید. کمپرسور ، کندانسور ، فن و دیگر اجزاء و قطعات این کولر نیز در یک مجموعه نصب شده اند.زمانی که کولر در حالت سرمایشی قرار می گیرد، باید گرمای موتور را از طریق لوله خرطومی در پشت دستگاه به بیرون منتقل کنید. این کولرگازی پرتابل کوچک فقط برای فضای تا 25 متر کاربردی می باشد و فضاهای بیشتر را نمی تواند به خوبی خنک کند. بنابراین ابتدا فضای مورد نظر را درنظر گرفته سپس این کولر ها را انتخاب نمایید.

ویژگی های کولر گازی پرتابل

  • مجهز به گاز R410a مناسب برای محیط زیست

  • مجهز به نمایشگر LED

  • پرتاب باد به صورت عمودی به طور خودکار

  • مجهز به 15 متر لوله خرطومی

  • حالت هوشمند

  • مجهز به فیلتر قابل شستشو

  • قابلیت تنظیم نمودن دور فن جهت پرتاب باد

ممکن است صدای تولید شده در این کولرگازی های پرتابل مقداری بیشتر از سایر مدل ها باشد ولی به هیچ وجه آزار دهنده نیستند. ظرفیت های موجود از کولرگازی پرتابل کوچک 12000 و 15000 می باشد.

نمایندگی کولر گازی اسپلیت ایران رادیاتور