ویژگی های داکت اسپلیت کاستی سقفی

داکت اسپلیت های سقفی‌ از جمله وسایل سرمایشی و یا گرمایشی (کولرگازی ، کولر آبی ، اسپلیت و یا هر وسیله دیگری ) هستند که عموماً به صورت افقی کانال‌کشی می‌شوند نکته‌ای که خیلی مهم است این است که در کانال‌کشی های عمودی به دلیل اختلاف فشار در ارتفاع‌های مختلف،  راندمان کلی سیستم سرمایشی یا گرمایشی تحت تأثیر قرار می‌گیرد ، اما در داکت اسپلیت های سقفی به دلیل اینکه عمده کانال‌کشی ها به صورت افقی صورت می‌گیرد در نتیجه راندمان کلی دستگاه به مراکز بالاتر از کانال‌کشی عمودی است.

در داکت اسپلیت های سقفی ، کانال‌ها در بالای سقف کاذب ساختمان‌ها به صورت مخفی قرار گرفته و همین‌طور داکت اسپلیت نیز در همان جا به کانال‌ها متصل می‌شود ، هوای خنک و یا هوایی گرم توسط این کانال‌کشی و داکت اسپلیت به صورت کاملاً یکنواخت در واحدهای آپارتمانی و یا محیط‌های کاری و اداری توزیع می‌شود.

ما در این مقاله از سری مقالات کولر گازی ایران رادیاتور قصد داریم از جمله مهم‌ترین ویژگی‌های داکت اسپلیت های سقفی را برای شما بیان کنیم تا خرید بهتری داشته باشید:

مهم‌ترین ویژگی‌های داکت اسپلیت های سقفی

  • در داکت اسپلیت های سقفی، امکان لوله‌کشی در متراژ های بالای ۳۰ متر نیز فراهم است بدین معنی که اگر فاصله بین بخش داخلی و بخش خارجی داکت اسپلیت حتی بیشتر از ۳۰ تا ۶۰ متر نیز برسد، این امکان فراهم است که بدون افت راندمان دستگاه لوله‌کشی مناسبی انجام گیرد .

  • با توجه به ویژگی‌ها و قابلیت‌های داکت اسپلیت سقفی این دستگاه یکی از محبوب‌ترین وسیله‌های سرمایشی است و در مناطق حاره‌ای که دمای هوا به بالای ۵۰ درجه نیز می‌رسد بخوبی استفاده می‌گردد.

  • همان طور که قبلاً هم اشاره شد این دستگاه ۱ وسیله دومنظوره است و در حالت گرمایشی ،با نصب کویل آبگرم به خوبی هوای گرم و تازه و سبک را وارد محیط زندگی و محل کار شما می‌کند .

  • داکت اسپلیت ها مجهز به انواع فیلترهای قابل شست‌وشو ، ضد قارچ و ضد حساسیت و آلرژی هستند ، تکنولوژی نانو به کار رفته در این فیلترها باعث شده است تا محیطی بسیار مطبوع برای شما ایجاد گردد.

  • یکی از امکانات و قابلیت‌های داکت اسپلیت سقفی استفاده از رنج سرمایشی و یا گرمایشی است ، داکت اسپلیت ها از تکنولوژی و بلوئرهای چند سرعته استفاده می‌کنند ، با این کار انعطاف‌پذیری سیستم بالا رفته و ظرفیت‌های سرمایشی و گرمایشی منعطفی را برای شما فراهم می‌کند.

برای مشاوره و راهنمای خرید بهترین داکت اسپلیت کاستی سقفی به فروشگاه ایران رادیاتور مراجعه نمایید

فروشگاه تخصصی کولر گازی ایران رادیاتور