مشخصات یک کولر گازی خوب چیست؟

بهتر آن است که محصولی که قصد خرید آن را دارید در سطح جهان و بازار ایران خوش نام باشد. البته این امر به تنهایی مهر تایید بر کیفیت کامل آن محصول نمی باشد. کولر گازی انتخاب شده باید دارای خدمات پس از فروش پاسخگو و ترجیحاً شبانه‌روزی باشد. همچنین قیمت کولر با کیفیت کولر باید همخوانی نیز داشته باشد. هنگام خرید توجه به این نکته که محصول مورد نظر ما چه میزان در به روز رسانی طرح و مدل و سیستم های جدید و کم مصرف موفق بوده است نیز لازم است.

خریداران ابتدا به قیمت کولرهای گازی توجه می‌کنند و سپس به میزان مصرف انرژی، به همین دلیل گاهی به علت کمبود بودجه راضی به خرید محصول با درجه مصرف انرژی B  نیز می شوند.

محصولات کولرگازی با رده‌ی کیفی A+ (آ پلاس) و یا A++ ( آ تو پلاس) در بازار وجود دارند و همگی به طور میانگین ۴۰ درصد صرفه جویی  انرژی را دارا هستند.

بعضی از کولرهای گازی  رده‌ی کیفی A++ با ۶۰ درصد ذخیره انرژی هستند .

موتورهای اینورتر به عنوان کم مصرف‌ترین موتور کولرهای گازی شناخته میشوند بنابراین بهتراست مشتریان با توجه به فضای مورد نظر اسپیلت با قدرت موتور مناسب را انتخاب کنند و همچنین اولویت خرید خود را بر میزان مصرف انرژی متمرکز کنند زیرا که کولرهای گازی با درجه کیفی B در طولانی مدت هزینه‌ی زیادی را خواهند داشت.

برای مشاوره و راهنمای خرید کولر گازی با مشاورین ما تماس بگیرید و کولر گازی مورد نظرتان را با بهترین قیمت خریداری نمایید

خرید آنلاین کولر گازی ایران رادیاتور