آموزش نحوه استفاده از ریموت کنترل کولر گازی
ریموت کنترل کولر گازی وسیله ای است که شما با کمک آن می توانید کنترل اجزای مختلف دستگاه را از راه دور در دست بگیرید. دقت داشته باشید این ریموت انواع مختلفی را شامل می شود اما به طور کلی عملکردی یکسان دارند. معمولا افراد زیادی که از کولر گازی استفاده می کنند سوالاتی در رابطه با نحوه استفاده از این ریموت را مطرح می کنند از همین رو در این مقاله در نظر داریم تا به بررسی و آموزش نحوه استفاده از ریموت کنترل کولر گازی بپردازیم. با ما همراه باشید.

یموت کنرتل کولر گازی

۱- دکمه روشن/ خاموش : یکی از آسان ترین قسمت های کنترل محسوب می شود که با فشردن آن امکان روشن و خاموش کردن کولر را برای ما فراهم می آورد.

۲- دکمه Mode : که از آن به عنوان دکمه حالت کاری دستگاه نیز یاد می کنند یکی از اصلی ترین دکمه های موجود بر روی ریموت می باشد. زیرا دارای چهار حالت می باشد و با هر بار فشردن این دکمه حالت کولر عوض می شود. نکته ای که در این مسئله وجود دارد این است که هربار که دکمه را فشار می دهیم نشانه و یا تصویری مربوط به آن حالت با توجه به مدل کولر و یا ریموت و یا صفحه نمایش پنل داخلی ظاهر می شود.

Fan: هنگامی که شما این گزینه را فعال می کنید در واقع کولر را در حالت فن قرار داده اید. برای اینکه واضح تر با این مسئله آشنا شوید باید بدانید که موتور کولر در این حالت خاموش شده و فن داخلی فعال خواهد شد. اکثر افراد از این حالت در فصل بهار استفاده می کنند.

Cool: با فشردن دکمه مربوط به cool حالت سرمایش کولر فعال می شود. این حالت مخصوص فصل گرما و روزهای گرم سال می باشد.

Heat: این دکمه که با شکل خورشید بر روی دکمه در کنترل ریموت موجود می باشد، به شما میگوید که کولر را بر روی حالت تولید گرما قرار می دهد و برای فصول سرد سال میتوانید از آن استفاده کنید.

Auto: این دکمه، کولر را در وضعیت اتوماتیک قرار می دهد. شما میتوانید با تعیین دمایی خاص، کولر را همواره بر روی دمایی که شما دلتان می خواهد قرار دهید و به اتوماتیک در سرما و گرما دما به صورت خودکار تنظیم شود.

صفحه نمایش کولر گازی