کولر گازی ایران رادیاتور

3 وظیفه که باید در سال جدید برای سیستم کولر گازی خود انجام دهید

در حالیکه شما به عضویت باشگاه ورزشی درآمده اید و درحال خریدن کتاب‌های بهبود خود هستید, فراموش نکنید که برای سیستم کولر گازی تصمیمی بگیرید.

می‌بینید که حفظ کولر گازی در طول سال باعث صرفه‌جویی در هزینه تعمیرات, کاهش هزینه‌های انرژی و افزایش آرامش خواهد شد. در زیر, وظایف ساده کولر گازی که باید در نظر بگیرید عبارتند از:

  • خانه خالی را خنک نکنید ( زمانی که کسی در خانه نیست کولر گازی را روشن نگذارید )

  • فیلترهای هوا را به طور مرتب تعویض کنید ( هر ماه فیلتر را تعویض نمایید )

  • زمان‌بندی تعمیرات و نگهداری منظم

1 - خانه خالی را خنک نکنید

آیا تمام افراد خانواده شما در طول روز از خانه دور هستند؟ اگر اینطور است، نیازی نیست که کولر گازی خود را به طور کامل روشن کنید. به گفته شرکت Energy.gov، " شما می‌توانید به اندازه ۱۰ درصد در سال در گرمایش و سرمایش صرفه‌جویی کنید و به سادگی دمای ترموستات خود را بین 7 درجه تا 10 درجه فارنهایت با استفاده از تنظمیات عادی خود به مدت 8 ساعت در روز برگردانید

به عنوان مثال، در طول تابستان اگر ترموستات خود را در حدود ۷۴ درجه به حالت عادی نگه دارید، می‌توانید ترموستات را تا ۸۴ درجه افزایش دهید در حالی که از خانه دور هستید. سپس زمانی که کار تمام شد، می‌توانید ترموستات خود را به ۷۴ درجه برگردانید. ما می‌دانیم. این یک دردسر است که چند بار در روز با ترموستات خود کلنجار بروید. نکته؟ به روز رسانی به یک ترموستات نصب‌شده در نظر بگیرید. این "هوشمندانه" به شما این امکان را می‌دهد که برنامه خنک کنندگی هفتگی خود را تنظیم کنید و کولر شما به طور خودکار خود را با درجه‌حرارت تنظیم‌شده شما تنظیم می‌کند. به این ترتیب، هرگز نباید نگران از دست دادن صرفه‌جویی در مصرف انرژی باشید.

2 - فیلتر هوا را به طور مرتب تعویض کنید

باور کنید یا نه، تنها جایگزین کردن فیلتر هوا می‌تواند شما را از مشکلات کولر گازی نجات دهد. می‌بینید که یک فیلتر هوای کثیف جریان هوا را به سیستم کولر گازی شما محدود می‌کند، که قبض‌های انرژی را افزایش می‌دهد، اجزای مهم کولر گازی را خاموش می‌کند و خانه شما را راحت‌تر می‌کند. به طور کلی، شما باید هر ۱ تا ۲ ماه فیلتر خود را چک کنید. اگر فیلتر شما مثل تصویر زیر کثیف باشد، زمان آن است که آن را با یک فیلتر جدید جایگزین کنید

یک فیلتر هوای کثیف و تمیز

کولر ایران رادیاتور

3 - برنامه تعمیر و نگهداری منظم

نه تنها نگهداری منظم کولر گازی عمر سیستم شما را طولانی‌تر می‌کند بلکه قبض‌های برق شما را نیز کاهش می‌دهد (یک منبع تخمین می‌زند به اندازه ۱۵ درصد در ماه). تعمیر و نگهداری کولر گازی، کارآیی عملیاتی واحد را بهبود می‌بخشد - که فقط به این معنی است که سیستم می‌تواند همان مقدار خنک‌کننده را در هنگام استفاده از انرژی کم‌تر (ناشی از قبض‌های انرژی پایین) تامین کند.

نمایندگی تعمیرات و سرویس کولر گازی و داکت اسپلیت ایران رادیاتور