کولر ایران رادیاتور

استفاده از گرمایش تهویه مطبوع به عنوان بخاری

بسیار شگفت‌انگیز است که بسیاری از افرادی که دستگاه‌های تهویه مطبوع می‌خرند واقعاً به آن‌ها به عنوان وسایل گرمایشی فکر نمی‌کنند، بلکه به عنوان چیزی که صرفاً برای خنک نگه داشتن مردم در تابستان طراحی شده است فکر می کنند.در این مقاله از سری مقالات کولر گازی ایران رادیاتور ما این را مورد بررسی قرار می‌دهیم و چند دلیل خوب به شما می‌دهیم که چرا باید از کولر گازی به عنوان یک بخاری استفاده کنید.

1- سیستم های تهویه مطبوع انرژی بیشتری دارند

وقتی پنجره‌ای باز می‌کنیم و هوای خنک وارد می‌کنیم، گرما را در خانه‌های خود از دست می‌دهیم. طبیعت این مساله را در بدن ما از طریق راه بینی انجام می‌دهد. به عنوان مثال کودکان ما یاد میگیرند که از راه بینی تنفس کنند تا از راه دهان به این دلیل که بینی شما در واقع هوا را گرم کرده و هوای ورودی را فیلتر می‌کند. این "تبادل گرما" نامیده می‌شود. زیرا جریان هوای خنک و سرد بسیار نزدیک به هوای خروجی گرم جریان دارد بنابراین انرژی گرمایی بین این دو به جای گم شدن انتقال داده می‌شود. این به این شکل است که یک دستگاه تهویه مطبوع عمل می‌کند.

با استفاده از سیستم تهویه هوا، هوای تازه و گرم به طور مداوم از طریق خانه پخش می‌شود. این مساله به عنوان "بازیابی گرما" و برای کسب و کارها و صنعت به طور خاص معروف است و باعث می‌شود محل کار و کف کارخانه بسیار کارآمدتر شود.

2- سیستم های تهویه مطبوع اقتصادی تر هستند

سیستم های تهویه مطبوع پس از آن، به عنوان یک نتیجه از این، بازیابی حرارت، انرژی عرضه به مراتب بیشتر از آنها مصرف، که باعث می شود آنها از کارآمد ترین از تمام دستگاه های گرمایش باشند.از نظر بهره وری هزینه، تهویه مطبوع تا 300٪ هزینه موثر تر از بخاری برقی استاندارد و تا 1000٪ هزینه موثر تر از گاز و یا پارافین گرم کن است

این می‌تواند به اندازه کافی برای صرفه‌جویی در قبض‌های انرژی در ماه‌های زمستان برای پوشش دادن قبض‌های مربوط به انرژی تابستان باشد وقتی که تهویه مطبوع برای خنک کردن شما مورد استفاده قرار می‌گیرد - چیزی که هیچ شکل دیگری از بخاری نمی‌تواند انجام دهد!!

سیستم‌های تهویه مطبوع برای سیاره زمین بهتر هستند

صرفه‌جویی در انرژی (به خصوص برق که ما از شبکه ملی دریافت می‌کنیم که بر روی سوخت‌های فسیلی کثیف انجام می‌شود) همیشه یک کمک محکم برای ایجاد یک پاک‌تر، "سبزتر" است. بنابراین با استفاده از تهویه مطبوع به عنوان یک هیتر نه تنها پول پس‌انداز می‌کنید بلکه به نجات سیاره کمک می‌کنید!

امیدواریم که این نکات گفته شده به شما کمک کند که از تهویه مطبوع ( کولر گازی ) خود هم به عنوان سرمایش و هم به عنوان گرمایش استفاده نمایید و از هدر رفتن سوخت های فسیلی جلوگیری نمایید. برای مشاوره و راهنمای خرید کولر گازی می توانید با مشاورین ما در تماس باشید

نمایندگی فروش کولر گازی ایران رادیاتور