وبلاگ کولر گازی ایران رادیاتور

قیمت روز کولر گازی ایران رادیاتور

کولر گازی یا داکت اسپلیت

کولر گازی یا داکت اسپلیتReviewed by کولر ایران رادیاتور on Apr 27Rating: 5.0خرید کولر گازی یا داکت اسپلیت؟ کدام بهتر است؟ | نمایندگی فروش کولر گازی اسپلیت ایران رادیاتور02133518902-3 ☎ خرید کولر گازی یا داکت اسپلیت؟ کدام بهتر است؟ بررسی مزایا و معایب کولر گازی و داکت اسپلیت در نمایندگی فروش کولر گازی اسپلیت ایران رادیاتور

کولر ایران رادیاتور

کولر گازی یا داکت اسپلیت

آیا باید یک سیستم کولر گازی خریداری کنیم و یا یک سیستم داکت اسپلیت؟ به راحتی می‌توانید هر سیستم تهویه مطبوع را بخرید، در حالی که شما مزایا و معایب کولر گازی در مقابل سیستم‌های داکت اسپلیت را در تعادل بسنجید.هر نوع سیستم مزایا و معایب خود را دارد. ترفند انتخاب سیستم درست برای شما پیداکردن این است که کدام یک برای بودجه و سبک زندگی شما مناسب است.

داکت اسپلیت

فواید بسیاری برای داکت اسپلیت وجود دارد. یک سیستم داکت اسپلیت می‌تواند کل خانه شما را از طریق شبکه کانال‌ها خنک کند. کانال‌ها در دیوار پنهان هستند و تنها پنل‌های دیوار نازک قابل‌مشاهده هستند. تنها کاری که باید انجام دهید این است که ترموستات را به دمای دلخواه تنظیم کنید و خانه شما همیشه در دمای مطلوب قرار دارد.

اگر شما هزینه اضافی پرداخت کنید، می توانید سیستم تهویه مطبوع چرخه معکوس ایجاد کنید تا خانه خود را گرم و سرد کنید. برای کنترل حتی بیشتر، شما می توانید یک سیستم منطقه ای که به شما اجازه می دهد تا هوا را به عنوان تعداد زیادی یا چند اتاق در هر زمان که دوست دارید دریافت کنید. سیستم‌های تهویه مطبوع برای خرید و نصب گران‌تر هستند، اما هزینه‌های اجرایی آن‌ها می‌تواند در طول زمان جبران شود.بدست آوردن سیستم مناسب از یک نصب کننده تهویه مطبوع معتبر می تواند به کاهش هزینه های در حال اجرا کمک کند.

اسپلیت ( کولر گازی )

یک سیستم اسپلیت ( کولر گازی ) تنها برای یک اتاق طراحی شده‌است. بنابراین یک دستگاه کولر گازی برای خرید و نصب کردن ارزان‌تر است، هر چند که این کار بستگی به تعداد اتاق هایی که در آن نصب شده‌اند دارند. از آنجا که آن‌ها تقاضاهای انرژی پایینی دارند، هزینه‌های اجرایی در سیستم‌های اسپلیت به طور کلی کم‌تر از هزینه‌های عملیاتی است.

دو عیب عمدتاً ذکر شده از سیستم‌های اسپلیت ظاهر و محدودیت‌های آن‌ها هستند. کمپرسور نسبتاً بزرگ است و باید خارج از خانه باشد. این می‌تواند از ظاهر خانه بکاهد اگر که یونبت باید در موقعیت برجسته‌ای قرار گیرد. اگر چه سیستم اسپلیت ارزان‌تر از یک سیستم داکت اسپلیت است،

تنها می‌تواند یک اتاق تنها را خنک کند. اگر می‌خواهید تهویه مطبوع در اتاق نشیمن، اتاق‌خواب‌ها و اتاق‌های دیگر داشته باشید، باید برای هر اتاق دستگاه‌های اسپلیت ( کولر گازی) جداگانه خریداری کنید. در نگاه اول، داکت اسپلیت یک راه‌حل بهتر به نظر می‌رسد اگر می‌خواهید کل خانه تان را در نظر بگیرید. با این حال، بسیاری از صاحب‌خانه‌ها در عوض سیستم‌های اسپلیت را انتخاب کرده‌اند و آن‌ها را ترجیح می‌دهند و می‌گویند که برخی از مزایای پنهانی را ارائه می‌کنند:

  • خرید یک سیستم اسپلیت مقرون‌به‌صرفه است
  • اگر یک واحد نیاز به تعمیر داشته باشد، بقیه به کار خود ادامه می‌دهند و هزینه‌های تعمیر کم‌تر است.
  • هزینه‌های تعویض کم‌تر است.
  • هزینه‌های اجرا پایین‌تر هستند، زیرا سیستم‌های تقسیم تنها زمانی مورد استفاده قرار می‌گیرند که در آن مورد نیاز است.

 

نمایندگی فروش کولر گازی و داکت اسپلیت ایران رادیاتور

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *