وبلاگ کولر گازی ایران رادیاتور

قیمت روز کولر گازی ایران رادیاتور

معرفی فیلتر ویتامین C کولر گازی

معرفی فیلتر ویتامین C کولر گازیReviewed by کولر ایران رادیاتور on Jun 2Rating: 5.0معرفی فیلتر ویتامین C کولر گازی | نمایندگی تعمیرات و سرویس کولر گازی ایران رادیاتورمعرفی فیلتر ویتامین C کولر گازی , بررسی مزایای فیلتر کولرگازی دارای ویتامین C در نمایندگی تعمیرات و سرویس کولر گازی ایران رادیاتور, فروشگاه ایران رادیاتور مرکزی

کولر ایران رادیاتور

معرفی فیلتر ویتامین C کولر گازی

فیلتر ویتامین C ( سی ) در کولر گازی و مزایای آن

آلاینده ها و ناخالصی ها در هوای داخل فضا به رغم استفاده از برخی از بهترین فیلتر های هوا، باز راه نفوذ خود را پیدا می کنند. این آلاینده ها می توانند به پوست آسیب برسانند و به بیماری ها آسیب پذیرتر کند. از این رو، اکثر برند های تجاری کولر گازی ، امروز از فیلترهای ویتامین C به عنوان محافظت کننده ای اضافی برای ایجاد هوایی فوق العاده خالص استفاده می کنند. این هوای خالص برای جلوگیری از خارش پوست مفید است. در حقیقت، عبور هوا از فیلترهای ویتامین C می تواند مشکلات پوست را کاهش دهد و به طبع فشار را از روی آن کاهش دهد.

فیلترهای ویتامین C و نحوه عملکرد

ویتامین C برای سنتز مولکول ها در پوست سالم بسیار مفید است. این نشان می دهد که چرا همه کرم ها و لوسیون های مرطوب کننده حاوی ویتامین C هستند . با ترکیب ویتامین C در جریان هوای کولر گازی ، تضمین می شود که پوست شما یک اثر مرطوب کننده را بدست آورده است. تولید کنندگان کولر گازی یک افزودنی سرامیکی را به فیلتر اضافه می کنند که ویتامین C را در صورت تماس با رطوبت موجود در هوا، آزاد می کند. آنها همچنین Zeolite به عنوان جذب کننده رطوبت ،برای تسهیل پخش مداوم ویتامین C در شرایط زمستانی و خشک اضافه می کنند.

ویتامین C فیلترها – مزایا

  • پوست را نرم و مرطوب نگه می دارد باور نکردنی برای پوست مفید است
  • احتمال ابتلا به بیماری های پوست مانند اگزما و غیره را کاهش می دهد
  • سطح استرس در پوست را کاهش می دهد و همچنین ثابت شده که در درمان پیری پوست عالی است
  • فیلترهای ویتامین سی طول عمر خوبی دارند
  • سازگار با تمام کولر گازی ها هستند

نمایندگی تعمیرات و سرویس کولر گازی ایران رادیاتور

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *