وبلاگ کولر گازی ایران رادیاتور

قیمت روز کولر گازی ایران رادیاتور

عیب یابی کولر گازی

عیب یابی کولر گازیReviewed by کولر ایران رادیاتور on Apr 30Rating: 5.0عیب یابی کولر گازی و راه حل آن | نمایندگی تعمیرات کولر گازی ایران رادیاتور IranRadiator02133518902-3 ☎ عیب یابی کولر گازی و راه حل آن, بررسی مشکلات کولر گازی اسپلیت و رفع مشکلات در نمایندگی تعمیرات کولر گازی ایران رادیاتور IranRadiator

کولر ایران رادیاتور

عیب یابی کولر گازی – حل مشکل در حال حاضر!

اگر سیستم تهویه مطبوع شما خوب کار نکند، مشکل کولر گازی چیزی است که باید در نظر بگیرید. اولین چیزی که باید اطمینان حاصل کنید این است که ترموستات خود را در دمای پایین تر از دمای اتاق قرار داده است. سوئیچ باید بر روی “سرد” قرار گیرد. اگر ترموستات را برنامه ریزی کنید مطمئن شوید که حاوی باتری های تازه است.

مورد بعدی در فرایند مشکل کولر گازی

این است که قدرت را با چرخاندن سوئیچ فن از “on” به “auto” بررسی کنید. در این مورد هیچ اتفاقی نمی افتد، بدین معنی است که کنترل سوخته شده است یا قدرت قطع شده است. اما اگر دمنده کار می کند، به این معنی است که قدرت وجود دارد. اگر سیستم شما برای ایجاد گرما استفاده می کند، اگر کلید اضطراری روشن شده باشد، تایید کنید.

وقتی فن به سمت “خودکار” هدایت می‌شود و سوئیچ انتخابگر را به “سرد” تبدیل می‌کند، ترموستات را پایین‌تر از دمای اتاق واقعی بچرخانید. در صورتی که دستگاه دمنده هوای کندانسور نیز کار خود را انجام می‌دهد، دستگاه خروجی . را بررسی کنید. این مشکل ممکن است با کندانسور باشد، اگر به درستی کار کند.

برخی از آنها ممکن است با فشار زیاد قطع شوند. این یک دکمه است که خارج از کابین گیر است، معمولا به خطوط مبرد منسوب است. آن را تا آنجا که ممکن است فشار دهید تا آن را دوباره تنظیم کنید. یک خط مسی گرم نشان می‌دهد که هر دو کمپرسور به پایین برگردانده شده و یا سیستم در عمل نیست. از طرف دیگر، یک خط مس سرد به این معنی است که کمی مشکل وجود دارد که جریان هوا مانند فیلتر مسدود شده و برخی دیگر مسدود شده باشد.

در صورتی که باز هم مشکل به قوت خود باقی بود، با یک تعمیرکار حرفه ای تماس بگیرید

 

نمایندگی تعمیرات کولر گازی ایران رادیاتور

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *