وبلاگ کولر گازی ایران رادیاتور

قیمت روز کولر گازی ایران رادیاتور

علت آسیب کولر گازی

علت آسیب کولر گازیReviewed by کولر ایران رادیاتور on May 7Rating: 5.0دلایل آسیب دیدن کولر گازی | وبلاگ فروشگاه کولر گازی و داکت اسپلیت ایران رادیاتور02133518902-3 ☎ دلایل آسیب دیدن کولر گازی, بررسی عوامل آسیب به کولر گازی و داکت اسپلیت در بخش مقالات وبلاگ فروشگاه کولر گازی و داکت اسپلیت ایران رادیاتور

کولر ایران رادیاتور

دلایلی که نشان می دهد کولر گازی شما آسیب دیده است

واضح است که بهترین راه برای حل مسائل کولر گازی شما این است که به درستی سرویس و نگهداری شود. در طی تعمیر و نگهداری، یک تعمیرکار حرفه ای سیستم تهویه مطبوع مشکلاتی را که قرار است هزینه بر شوند را مشخص می‌کند و مانع از جایگزینی کولر شما می‌شود. اگر نمی خواهید با تعمیرکار تماس بگیرید، می توانید با چند نمونه از علائمی که نشان می دهد کارایی کولر گازی کم شده است آشنا شوید

1 – دائم در حال اجراست

این امر در روزهای تابستان بسیار دشوار است، اما اگر با دقت مراقب باشید و به تغییری در نحوه اجرا آن برای مدت طولانی و یا خاموش بودن آن توجه کنید، باید یک مشکل با کولر شما وجود داشته باشد. ممکن است این اتفاق بیفتد که اگر شما به اجرا مداوم تا زمانی که قبض برق را دریافت کنید توجه نکنید.

2 – تولید هوای گرم

این علامتی است که می‌توانید به راحتی متوجه آن شوید و نمی‌توانید آن را نادیده بگیرید. در گرم‌ترین روزها, زمانی که هوای گرم از دریچه بیرون می‌آید, تبدیل به کابوسی می‌شود که با آن مبارزه می‌کنید و باید تایید کرد که مشکل یا از کمپرسور است و یا اینگه گاز مبرد کم شده است. همچنین احتمال نشت در کویل ها و یا برخی مشکلات دیگر وجود دارد که یک تکنسین می‌تواند پیدا کند.

3 – ایجاد صداهای غیر عادی

به غیر از کولرهای گازی اینورتر, سایر سیستم‌های کولر گازی زمانی که کمپرسور و یونیت خارجی شروع به عمل می‌کند, صداهای مشترکی را ایجاد می‌کنند. اما وقتی واحد کولر گازی به خود می‌لرزد یا باعث می‌شود که به جای نویز معمولی، باعث لرزش و ضربه متفاوتی ایجاد کند,باید مطمئن شوید که زمان تماس با تکنسین است. اما شما می‌توانید واحد را برای هرشاخه یا شاخه‌ای مورد بازرسی قرار دهید که قبل از تماس گرفتن تکنسین به آن دسترسینداشته باشند.

 

نمایندگی تعمیرات و سرویس کولر گازی ایران رادیاتور

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *