وبلاگ کولر گازی ایران رادیاتور

قیمت روز کولر گازی ایران رادیاتور

دلیل خنک نکردن کولر گازی چیست

 • دلیل خنک نکردن کولر گازی چیست

  1 – کویل های کثیف

  کولر گازی دارای مجموعه ای از کویل داخلی که جذب گرما از خانه، و همچنین به عنوان یک آرایه از دهانه هوا باز است که انتقال حرارت از خانه خود را به هوای آزاد است.
  اگر هر کدام از این کویل ها یک لایه خاک بر روی آنها داشته باشند، انتقال حرارت بین کویل ها و هوا که به آنها ضربه می زند بسیار سخت تر می شود. این می تواند توانایی سیستم شما برای حذف گرما از خانه شما را کاهش دهد، و هوا که از منافذ خود خارج می شود گرمتر از آن است که باید باشد.

 • 2 – نشت مبرد

  چیزی است که از طریق حلقه های تهویه مطبوع شما جریان می یابد و در واقع انتقال حرارت از خارج از واحد به واحد کندانسور را انتقال می دهد. اگر سیستم خود را مایع منی، آن را نمی توان به شدت درخشش حرارت خانه خود را. خنک کننده به کار خود ادامه می دهد اما شما را راحت تر نمی کند.

 • 3. خازن مسدود شده است

  واحدهای خنک کننده در خارج از خانه قرار دارند و می توانند توسط گیاهان، بوته ها و بوشینگ های دیگر مسدود شوند. اگر دستگاه کندانسور مسدود شود، قادر نخواهد بود حرارت کافی از کویل کندانسور را آزاد کند. این به این معنی است که گرما که از خانه خارج می شود، به خوبی آزاد نخواهد شد.

 • 4 – فیلترهای هوا کثیف هستند

  هنگامی که فیلتر هوای شما کثیف است، مقدار هوا که می تواند کویل حرارتی شما را تحت تاثیر قرار دهد، محدود است. هنگامی که این اتفاق می افتد، بسیاری از هوای گرم که تهویه مطبوع شما از خانه شما پخش می شود، واقعا جالب نخواهد بود.

 • 5 – مشکلات کمپرسور

  کمپرسور گاز شما مسئول اطمینان از این است که فشار مبرد بهینه می شود و آن را یکی از مهم ترین قسمت های دستگاه شما می کند. بدون آن، سیستم شما قادر به جذب گرما از اتاق در خانه نیست و آن را انتقال می دهد. اگر این فایل، کولر ماشین هیچ شانسی برای خنک کردن خانه شما ندارد.

 • 6 – سیستم قدیمی

  هنگامی که یک تهویه مطبوع به پایان عمر مفید خود برسد، نمی تواند خانه شما را قبل از آن خنک کند. این فقط یک واقعیت طبیعی زندگی تهویه مطبوع است، بنابراین مهم است که سیستم خود را جایگزین کنید زمانی که دیگر نمیتوانید کارآیی انجام دهید

  کولر گازی ایران رادیاتور

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *