وبلاگ کولر گازی ایران رادیاتور

قیمت روز کولر گازی ایران رادیاتور

روش های ساده برای خنک نگه داشتن خانه

روش های ساده برای خنک نگه داشتن خانهReviewed by کولر ایران رادیاتور on May 15Rating: 5.0روش های ساده برای خنک نگه داشتن خانه در آب و هوای گرم | نمایندگی کولر گازی ایران رادیاتور02133518902-3 ☎ معرفی و بررسی روش های ساده برای خنک نگه داشتن خانه در آب و هوای گرم در نمایندگی تعمیرات و سرویس کولر گازی ایران رادیاتور

کولر ایران رادیاتور

روش های ساده برای خنک نگه داشتن خانه در آب و هوای گرم

هوای گرم نه تنها ناراحت است، بلکه برای سلامتی شما هم بد است. خوشبختانه، شما می‌توانید آرامش خود را به حداکثر برسانید و هزینه‌های خنک کردن را حتی در گرم‌ترین شرایط جوی از طریق توسعه عادات عاقلانه صرفه‌جویی کنید. با این نکات شروع کنید تا خنک نگه دارید:

  • سیستم خنک‌کننده را تمیز کنید

قبل از اینکه هوای داغ شروع شود، باید مطمئن شوید که سیستم خنک‌کننده شما تمیز و خوب است. یک متخصص باید هر سال آن را بازرسی کند. اگر این سیستم بیش از ۱۵ سال سن داشته باشد، ممکن است در نظر بگیرید که آن را با مدل جدیدتر، ً انرژی جایگزین کنید.

  • مسدود کردن نشتی های خانه

خانه خود را برای نشت هوا بررسی کنید. خانه بهتر است، کمتر هوای سرد را از دست می دهد و یا هوای گرم نفوذ می کند. شما باید در شکاف در اطراف خانه چک کنید و در صورت لزوم بازجویی کنید. همچنین بر روی پنجره ها و پنجره های خود چک کردن آب و هوا را بررسی کنید تا مطمئن شوید که آنها هوادهی هستند.

  • مهر و موم کردن نشتی های دریچه هوا

شما هم چنین باید یک تعمیر حرفه‌ای داشته باشید و هر گونه نشتی را ببندید. از بین رفتن هوا از طریق کانال، حدود ۳۰ درصد از مصرف انرژی سیستم خنک‌کننده را تشکیل می‌دهد.

  • پنچره ها را باز کنید

کنترل جریان هوا یک روش مقرون به صرفه برای کاهش درجه حرارت است. اگر شب ها سرد باشند، می توانید سیستم تهویه مطبوع خود را خاموش کنید و پنجره ها و بالکن های خود را برای پایین آوردن دمای داخلی باز کنید. در طول روز، می توانید درب ها و پنجره ها را ببندید تا داخل هوا خنک شود.

  • پرده ها را بکشید

وقتی که خورشید در طول روز بالا می رود، می توانید پرده های خود را بکشید و پرده های خود را خاموش کنید تا آفتاب را حفظ کنید. این می تواند افزایش گرما را با 45 درصد کاهش دهد. شما می توانید نصب پوشش های پنجره بیرونی را برای حفظ نور خورشید در نظر بگیرید. دریچه های تهویه مطبوع باید از تخلیه ناشی از پرده یا مبلمان جلوگیری شود.

  • آشپزی خارج از منزل

نکته دیگر این است که استفاده از لوازم خانگی و تجهیزاتی که گرمای زیادی تولید می کنند، مانند اجاق گاز، کامپیوتر، ماشین ظرفشویی، آهن رختشویی یا خشک کن مو، به حداقل برسد.

  • استفاده از ترموستات قابل برنامه ریزی

ترموستات قابل برنامه ریزی می تواند به طور خودکار تهویه مطبوع را در شب و یا زمانی که خانه اشغال نمی شود، صرفه جویی در انرژی و صرفه جویی در هزینه ها زمانی که دمای پایین تر از آن غیر ضروری است.

 

نمایندگی تعمیرات و سرویس کولر گازی ایران رادیاتور

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *