وبلاگ کولر گازی ایران رادیاتور

قیمت روز کولر گازی ایران رادیاتور

تنظیمات ترموستات کولر گازی

تنظیمات ترموستات کولر گازیReviewed by کولر ایران رادیاتور on May 7Rating: 5.0تنظیمات ترموستات کولر گازی | نمایندگی تعمیرات و سرویس کولر گازی ایران رادیاتور02133518902-3 ☎ تنظیمات ترموستات کولر گازی, روش های بهبود کارایی و بازدهی بهتر ترموستات کولر گازی در نمایندگی تعمیرات و سرویس کولر گازی ایران رادیاتور

کولر ایران رادیاتور

تنظیمات صحیح ترموستات کولر گازی

یک کولر گازی از ۳ تا ۵ درصد انرژی کم‌تر برای هر درجه بالاتر از ۲۲ درجه سانتیگراد استفاده می‌کند در نتیجه ترموستات کولر گازی را در دمای زیاد (۲۵ تا ۲۶ درجه سانتی گراد) در تابستان تنظیم می‌کند. تمایز بین گرما در محیط داخلی و فضای کوچک، مصرف برق پایین تر خواهد بود.

با استفاده از پنکه سقفی داخلی در ارتباط با کولر خود فکر کنید تا هوای خنک شده را به طور موثر در داخل اتاق پخش کند. استفاده از پنکه به شما این امکان را می‌دهد که ترموستات را بزرگ کنید و در نتیجه مصرف انرژی را کاهش دهید.

از قرار دادن لامپ، تلویزیون یا سایر وسایل الکتریکی در نزدیکی AC اجتناب کنید. از آنجا که این نوع ابزار الکتریکی گرما تولید می کند و در نهایت می تواند ظرفیت خنک کننده کولر گازی را تحت تأثیر قرار دهد.

مطمئن شوید که واحد خارج از کولر را در یک مکان تاریک نصب کنید تا به شما در صرفه‌جویی در برق کمک کند.

سرویس کولر گازی

ارائه خدمات به صورت منظم به واحدهای کولر گازی خود و اطمینان حاصل کنید که فیلترهای کولر گازی تمیز هستند. از آنجا که یک کثیف می تواند در جریان هوا پایین تر منجر شود و شما در نهایت در هدایت کولر گازی خود به کار با نرخ های پایین تر درجه حرارت پایان خواهد داد.

به طور منظم کویل های کمپرسور را هنگام گرد و غبار به ویژه در فصل های طوفان و باران تمیز کنید. هنگامی که کویل آن عمدتا توسط گرد و غبار احاطه شده است، ممکن است بازدهی کمتری از کولر گازی خود ببینید

همیشه دقت کنید که نصب و تعمیر و نگهداری منظم داشته باشید که واحد به خوبی آب‌بندی شده‌باشد و هیچ یک از بخش‌ها / پیچ‌ها از کولر گازی کارآمد شما کم نشده است.

 

نمایندگی تعمیرات و سرویس کولر گازی ایران رادیاتور

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *