وبلاگ کولر گازی ایران رادیاتور

قیمت روز کولر گازی ایران رادیاتور

انتخاب انرژی کارآمد کولر گازی

انتخاب انرژی کارآمد کولر گازیReviewed by کولر ایران رادیاتور on May 7Rating: 5.0انتخاب انرژی کارآمد برای کولر گازی اسپلیت | نمایندگی تعمیرات کولر گازی ایران رادیاتور02133518902-3 ☎ انتخاب انرژی کارآمد برای کولر گازی اسپلیت, بررسی روش های صرفه جویی در مصرف برق کولر گازی در نمایندگی تعمیرات کولر گازی ایران رادیاتور

کولر ایران رادیاتور

چگونگی انتخاب انرژی کارآمد برای کولر گازی

کولر گازی یک ابزار در درجه اول برای کاهش گرما و رطوبت هوا در یک اتاق استفاده می شود. هدف آن تولید راحتی خنک کننده در آب و هوای داغ است. این حرارت را از فضای محاصره گرما می گیرد و آن را به بیرون می رساند. سیستم تهویه مطبوع، که بعدها به عنوان یک مورد لوکس شناخته شده است، در حال حاضر به طور فزاینده ای تقریبا در هر خانوار مورد نیاز است.

برجسته شدن یک سیستم تهویه مطبوع در اتاق، به طور مداوم به شدت افزایش می یابد، صرفنظر از آنکه مقدار زیادی از برق مصرف می کند. در این مقاله ما قصد داریم بحث کنیم – نحوه انتخاب تهویه مطبوع انرژی کارآمد.

مبانی سیستم کولر گازی برای صرفه جویی در قدرت بالاتر

عناصر اصلی این عملیات عبارتند از: کمپرسور، اواپراتور، کندانسور و یک دستگاه تقویت کننده مربوط به یکی از یخچالهای خانواده. یک مبرد در آن قسمت ها. آن را در تبخیر کننده تبخیر می کند و دما را از هوا فشرده گرم بر روی رول اواپراتور به دست می آورد.

رطوبت هوا را در اتاق از بین میبرد. کمپرسور بار و حرارت گازهای مبرد را افزایش می دهد. کندانسور مبرد را تقوست می کند و سپس بخار فشار بالا را به سیال فشار بزرگ تبدیل می کند.

بهره وری انرژی کولر گازی

کارایی یک سیستم تهویه مطبوع به طور کلی به عنوان ضریب مصرف انرژی (EER)، که میزان تولید خنک کننده است و در واحد حرارتی بریتانیا (Btu) در ساعت، به مقدار انرژی مصرفی برای تولید کولر گازی در فرم های منظم در نظر گرفته می شود. این نشان‌دهنده بزرگ‌تر بودن EER است و کارآمدتر کردن دستگاه‌های تهویه مطبوع است. EER به عنوان یک مقدار بدون هیچ واحد توضیح داده می‌شود.

برخی از نکات صرفه جویی در انرژی برای تهویه مطبوع

  • پنجره ها و درب های یک اتاق تهویه مطبوع را بسته نگه دارید.
  • رطوبت نسبت به هوای تغییر یافته و در نتیجه مصرف برق را افزایش می‌دهد.
  • حذف شدن مانع از عبور هوا به واحد کولر گازی

 

نمایندگی تعمیرات و سرویس کولر گازی اسپلیت ایران رادیاتور

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *